Hospicjum- podziękowanie

 

                        PODZIĘKOWANIE                     

 

Jesteśmy wdzięczni  Rodzicom i dzieciom za okazana pomoc

 Hospicjum „Domu Opatrzności Bożej” w Białymstoku.

Wyrażamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłości. 

 

Otwarte serca są największym darem

jaki może dać człowiek drugiemu człowiekowi.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1