Hospicjum- podziękowanie
PODZIĘKOWANIE
Jesteśmy wdzięczni Rodzicom i dzieciom za okazana pomoc
Hospicjum „Domu Opatrzności Bożej” w Białymstoku.
Wyrażamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłości.
Otwarte serca są największym darem
jaki może dać człowiek drugiemu człowiekowi.

