11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
8 listopada odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Niepodległości. Uroczystość przygotowały dzieci z grupy "Domek" i "Pszczółki" . Przedszkolaki recytowały, śpiewały pieśni patriotyczne oraz zatańczyły taniec "Krakowiak". Ten dzień na pewno pozostanie w naszej pamięci.

