11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

8 listopada odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Niepodległości. Uroczystość przygotowały dzieci z grupy "Domek" i "Pszczółki" . Przedszkolaki recytowały, śpiewały pieśni patriotyczne oraz zatańczyły taniec "Krakowiak". Ten dzień na pewno pozostanie w naszej pamięci.

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10