✨⭐🛌"PAJAMA PARTY" - NOCOWANIE W PRZEDSZKOLU🛌⭐✨

Powoli zbliżamy się do zakończenia roku szkolnego. Aby upamiętnić te kilka lat spędzone razem, dzieci miały okazję zanocować w przedszkolu. Liski mogły bawić się wspólnie swoimi ulubionymi zabawami z domu. Dostać wymyślny przedmiot z balonów modeliowych, uczestniczyć w mocnym kinie, oraz wraz z koleżankami i kolegami cieszyć się spędzoną nocą przy rozgwieżdżonym niebie.
UŚMIECHOM I ZABAWOM NIE BYŁO KOŃCA!
Oby te wspomnienia wspólnie spędzonych chwil zostały z nami na dużej.

