✨⭐🛌"PAJAMA PARTY" - NOCOWANIE W PRZEDSZKOLU🛌⭐✨

Powoli zbliżamy się do zakończenia roku szkolnego. Aby upamiętnić te kilka lat spędzone razem, dzieci miały okazję zanocować w przedszkolu. Liski mogły bawić się wspólnie swoimi ulubionymi zabawami z domu. Dostać wymyślny przedmiot z balonów modeliowych, uczestniczyć w mocnym kinie, oraz wraz z koleżankami i kolegami cieszyć się spędzoną nocą przy rozgwieżdżonym niebie.

UŚMIECHOM I ZABAWOM NIE BYŁO KOŃCA!

Oby te wspomnienia wspólnie spędzonych chwil zostały z nami na dużej. 

 

 

 

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15