💞WALENTYNKI💞
Dziś Liski miały okazje świętować walentynki w naszej grupie przedszkolnej. Pierwszą z atrakcji była możliwość obejrzenia spektaklu „Pinokio” w WSFiZ po powrocie na Liski czekały magiczne różdżki miłości i Walentynowa dyskoteka z bańkami. Dodatkowo każde z dzieci wykonało W jak walentynka i kolorowe serduszko.

