🌲🎄Ubieramy Choinkę🌲🎄
Dziś Liski miały okazje ubrać swoją przedszkolną choinkę. Z zapałem i werwą pięknie pracowały ;)
Ps. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Edycie za tą wspaniała choinkę, która zostaliśmy obdarzeni. To dzięki Pani dobrym chęciom i ciepłemu sercu mieliśmy okazje zasmakować wraz z dziećmi magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.💚

