WARSZTATY LABORATORYJNE ,, SUCHY LÓD.."

    Dziś MOTYLKI uczestniczyły w warsztatach mobilnego Centrum Innowacyjnej Edukacji pn.,, Suchy lód.."Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się, co to jest suchy lód i dlaczego nazywamy go suchym? Jaka jest jego temperatura? Czy może on topić się jak prawdziwy lód? Niezwykłość suchego lodu polega na tym, że przy zanurzeniu go w wodzie z naczynia zaczyna wydzielać się biały, gęsty dym. Dzieci przeprowadzające doświadczenia z suchym lodem były zdziwione tym efektem. Metody stosowane podczas warsztatów aktywizowały dzieci i stymulowały ich zmysły. Podczas doświadczeń z suchym lodem dzieci   dzieci miały wiele radości bawiąc się powstającą pianą, białymi obłokami oraz olbrzymią chmurą.

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23