🌳🌳SADZIMY... DRZEWO!🌳🌳
W tym tygodniu rozmawiamy o tym jak dbać o przyrodę🌱. Z tej okazji jak również zbliżającego się Światowego Dnia Ziemi, dzieci z grupy po wykonaniu pracy plastycznej związanej z segregacją śmieci ( można podziwiać wywieszone na tablicy w holu) wyruszyły raźnym krokiem na przygodę.
Posadziliśmy swoje własne drzewko!
Nadaliśmy mu cudowne imię "BUTTERFLY" 🦋😁
Teraz mamy okazje obserwować i dbać o jego wzrost przez wspólne lata przedszkola!


