Dzień Dziewczynek
Dziś obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Dziewczynek. Z tej okazji bawiliśmy się przy muzyce, a także pokonywaliśmy tory przeszkód. Przypomnieliśmy sobie nasze ulubione hity, dziewczynki otrzymały dyplomiki i upominki.
© 2022 Przedszkole Samorządowe nr 42 "Niezapominajka" w Białymstoku