Wycieczka do Centrum Przyrodniczego
Za Nami pierwsza wycieczka do Centrum Przyrodniczego. Zwiedziliśmy 3 ekspozycje- zwierzęta leśne, zwierzęta polarne i pszczoły.
Na końcu dzieci obejrzały żywe eksponaty, które wywarły na nich największe wrażenie. Węże, jaszczurki, żółwie, motyle to tylko niektóre z nich.

